شرایط و قوانین کلی استفاده از عمده برنز

مقدمه:

سلام! به عمده برنز خوش آمدید.
در این سند شرایط و مقررات استفاده از عمده برنز و رابطه‌ی میان ما (عمده برنز) و شما (کاربر) بیان شده است. استفاده از عمده برنز بیانگر موافقت شما با محتوای این سند بوده؛ پس با وجود طولانی بودن، لطفا پیش از فعالیت در عمده برنز، آن را به دقت مطالعه کنید.
از حضور شما در عمده برنز خوشحالیم و همواره در تلاشیم تا تجربه کاربری خوبی برای شما رقم بزنیم.
این سند آخرین بار در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ به‌روزرسانی شده‌‌ است. ادامه استفاده شما از عمده برنز به منزله پذیرش تغییرات این سند است.

 

فهرست:

ماده۱- معرفی عمده برنز

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از عمده برنز


ماده۱- معرفی عمده برنز

شرکت آگه پردازان هوشمند (سهامی خاص) به شماره ثبت ۴۹۷۱۵۶، سایت با دامنه www.omdeboronz.com و اپلیکیشن عمده برنز را برای دو سیستم عامل Android و IOS  جهت آسان‌سازی معاملات و حذف واسطه‌ها طراحی کرده است. عمده برنز پلتفرمی کاربر محور (واسطی الکترونیک و مجازی) است که حسب بند «ب» ماده ۱ آیین‌نامه جمع‌آوری و استنادپذیری ادله‌ی الکترونیکی، مصوب ۱۳۹۳، به عنوان ارائه‌دهنده خدمات میزبانی شناخته می‌شود. این پلتفرم فضایی را در سامانه‌ی رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند؛ بدین وسیله هر کاربر به طور مستقیم آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و اپلیکیشن عمده برنز هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد. 

 

ماده۲- شرایط عمومی استفاده از عمده برنز

۱) به منظور مشاهده آگهی‌ها و استفاده از قابلیت‌های عمده برنز، شما می‌بایست شماره تلفن همراه فعال خود را که کد تایید به آن ارسال می‌شود، ثبت نموده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

۲) به منظور ثبت محصول در عمده برنز، شما می‌بایست ابتدا با استفاده از شماره تلفن همراهی که به نامتان ثبت شده و با کدملی شما انطباق دارد، حساب کاربری ایجاد کنید.

۳) برای هرگونه فعالیت در عمده برنز، می‌بایست شرایط زیر را رعایت کنید:

الف) داشتن ۱۸ سال تمام. فعالیت افراد زیر ۱۸ سال می‌بایست با نظارت والدین صورت بگیرد.

ب) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با قوانین، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مصوبات، دستورالعمل‌های جاری جمهوری اسلامی ایران، دستورات مقامات قضایی، عرف و نظم عمومی.

پ) انطباق فعالیت شما و آگهی‌هایتان با شرایط و قوانین عمده برنز.

ت) استفاده از زبان فارسی برای انتشار هر گونه محتوا.