درباره ما

ABOUT US

حمایت از صنایع دستی ایرانی: بازرگانی نداف با توجه به ارزشهای فرهنگی و هنری کشور، به ترویج و ارتقای صنایع دستی برنجی و برنزی ایرانی متعهد است. این مجموعه یکی از اهداف اصلی خود را حمایت از تولیدکنندگان محلی و جلوگیری از خروج ارز قلمداد می‌کند . تولید محصولات با کیفیت و زیبایی: بازرگانی نداف با تمرکز بر کیفیت و طراحی دقیق محصولات خود، سعی در ارائه محصولات منحصربه‌فرد و زیبا دارد. هدف اصلی این مجموعه، ارتقاء سطح رضایت مشتریان از محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش خود می باشد. توسعه فروش آنلاین: ما با رویکرد سهولت و آسایش هرچه بیشتر مشتریانمان و با توجه به تحولات فناوری و روند دیجیتالی شدن جوامع، تصمیم به راه‌اندازی شعبه مجازی "عمده برنز" کردیم تا همراهان همیشگی ما بتوانند بصورت شبانه روزی از خدمات آنلاین عمده برنز بهرهمند شوند، ما در گروه عمده برنز با خود عهد بستیم تا هر روز در مسیر توسعه گام برداشته و متوقف نگردیم تا باشد روزی بلندای نام والای هنر ایرانو ایرانی باشیم. توسعه و رشد مستمر: بازرگانی نداف همواره در جستجوی نقش ‌ها و طرح‌های جدید برای تولیدات خود است. همچنین با توجه به نیازهای متغیر بازار و تقاضای مشتریان، این مجموعه سعی در افزایش تولید و تنوع محصولات خود نیز دارد و همیشه از مشارکت صاحبان ایده و نظرت هنرمندانه با افتخار استقبال می نماید. حفظ ارزشهای فرهنگی و هنری: بازرگانی نداف مستمر میکوشد به حفظ ارزشهای فرهنگی و هنری کشور، همچنین با استفاده از مواد اولیه محلی و صنایع دستی برنجی و برنزی، این مجموعه سعی در نگه‌داری و پاسداری از فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران دارد. با داشتن این اهداف، بازرگانی نداف به عنوان یک نام قابل اعتماد در صنایع دستی برنجی و برنز شناخته شده است و به توسعه صنایع دستی ایران و تقويت اقتصاد کشور کمک مي‌کند.

تیم عمده برنز رسانه متشکل از جوانانی خلاق و پرانرژی است که تشنه خلق هنرند. حاصل همفکری این تیم، خلق آثاری منحصر به فرد در دنیای دیجیتال است.

مدیران

در عمده برنز هر یک از مدیران با نگاه خدمت رسانی متعهدیم به افزایش روزافزون خدمات تنوع کالایی و ارتقاء روزافزون رضایتمندی مشتریان عزیزمان همچنین به مختصر در ادامه به معرفی پایه گذاران اصلی عمده برنز اشاره می نماییم. جناب آقای احسان نداف، مدیریت عامل و مالک برند هلدینگ بازرگانی نداف، عضو هیئت مدیره عمده برنز؛ جناب آقای محمد جواد سمیعی، عضو هیئت مدیره عمده برنز، مدیر واحد توسعه و استراتژی، جناب آقای رضا نداف، عضو هیئت مدیره عمده برنز، مدیر واحد وب سایت و اپلیکیشن عمده برنز.

استانداردهای عمده برنز

ما در عمده برنز همواره می کوشیم تا محصولی را بدست مشتریان برسانیم که لایق سلیقه ایرانی و حافظ ارزش های فرهنگی و خانواده باشد همچنین ما با توجه به تیم متخصص خود در واحد کنترل کیفیت همواره میکوشیم محصولی را بدست مخاطبان زیبا نگار خود برسانیم که شایسته اعتماد ارزشمندشان باشد و در این راستا نیز خود را پس از خرید نیز مسئول رضایتمندی مشتراینمان میدانیم محصولات عمده برنز سلامت جامعه می باشد.

تاریخچه عمده برنز

بازرگانی نداف، تحت مدیریت آقای احسان قاسم‌زاده نداف، در سال ۱۳۹۵ بازهم در زمینه صنایع دستی برنجی و برنزی فعالیت خود را آغاز کرد. اولین شعبه آن با نام "گالری گلوریا" در مجتمع تجاری آرمان در خیابان نواب صفوی، مشهد، با متراژ ۱۲ متر مربع افتتاح شد. پس از گذشت ۶ ماه، شعبه دوم با نام "برس شاپ" در مجتمع حیات شرق در خیابان نواب صفوی، مشهد، با متراژ ۲۲ متر مربع افتتاح شد. یک سال بعد، شعبه سوم با نام "گالری طلایی" در مجتمع تجاری اطلس در خیابان سیدی، مشهد، بازگشایی شد.

گواهینامه‌ها

LICENSE

مجوز فعالیت
از سازمان نظام صنفی یارانه‌ای

مجوز فعالیت
از سازمان نظام صنفی یارانه‌ای

مجوز فعالیت
از سازمان نظام صنفی یارانه‌ای

مجوز فعالیت
از سازمان نظام صنفی یارانه‌ای